SIK – Guiden Opdateret d. 01.06.2015
Navn Mobil tlf. E-Mailadresse
Stensballe hallen: Stensballe hallen / Stadion 5158 9993 [email protected]
Møde-/ klublokale 5158 9993 [email protected]
Hal inspektør: Finn Hansen 2228 8333 [email protected]
Kampfordeler: Poul Bach Nielsen 2279 4440 [email protected]
SIK – Hjemmekampe – bane og omklædning Kan følges på hjemmesiden: www.stensballeik.kamptavlen.dk/tavle
SIK   Hjemmesiden – www.stensballe-ik.dk
Blå vogn: Jens Ole Brandt 2872 3735 [email protected]
Fodboldbestyrelsen:
Formand: Søren Knigge 2027 0637 [email protected]
Næstformand: Rudi Rasmussen 2176 8542 [email protected]
Seniorformand Bjarne Schnohr 3051 7190 [email protected]
Kasserer: Vibeke Olesen 4053 8399 [email protected]
Ungdomsformand Verner Sørensen 3171 3413 [email protected]
Bestyrelsesmedlem Harry Kristensen 6063 8041 [email protected]
Bestyrelsesmedlem Christina Fuglsang 2891 9368 [email protected]
Supplant Gert Bentsen 2220 7426 [email protected]
Supplant Kenn Frederiksen 2086 9633 [email protected]
Senior udvalg Fodbold www.sikfodbold.dk [email protected]
Seniorformand Bjarne Schnohr 3051 7190 [email protected]
Seniorudvalg Gert Bentsen 2220 7426 [email protected]
Seniorudvalg Poul Bach Nielsen 2279 4440 [email protected]
Seniorudvalg Claus Holm 4020 4577 [email protected]
Seniorudvalg Jens Ole Brandt 2872 3735 [email protected]
Seniorudvalg Morten Trier 2790 9600 [email protected]
Ungdomsudvalg Fodbold
Ungdomskonsulent U12 – U19 drenge Arne Wind Andersen 5129 3212 [email protected]
Ungdomsformand Verner Sørensen 3171 3413 [email protected]
Udvalg Kenn Frederiksen 2086 9633 [email protected]
Udvalg Rudi Rasmussen 2176 8542 [email protected]
Udvalg Steen Christensen 2887 6324 [email protected]
Udvalg Jan Hyrns Hansen 2789 7418 [email protected]
Udvalg Tina Strand-Danielsen 6162 2052 [email protected]
Udvalg Claus Andersen 5178 7400 [email protected]
Udvalg Tina Strand-Danielsen 6162 2052 [email protected]
Udvalg Gert Mogensen 2191 5975 [email protected]
Cafeteria Verner Sørensen 3171 3413 [email protected]
 
 
Herre-senior: Serie 2 Cheftræner Hans Ebbesen 4168 7423 [email protected]
Serie 5-1 træner Ole Nielsen 2229 1781 [email protected]
Serie 5-2 træner Michael Trier 2541 6198 [email protected]
Serie 5-2 træner Marc Hansen 2859 2682 [email protected]
Senior assistens Gert Bentsen 22 20 74 26 [email protected]
Super Old Boys Super Old Boys Jens Ole Brandt 2872 3735 [email protected]
Old Boys – JBU A Old Boys A DBU Morten Trier 2790 9600 [email protected]
 
SIK – drenge Ungdom  
U19 Drenge
U17 Drenge Trinleder Kenn Frederiksen 2086 9633 [email protected]
U17 – serie 1 Chef træner Morten Andersen 4177 4761 [email protected]
U17 – serie 2 Chef træner Rimon Joni Nassori 2871 9915 [email protected]
Træner Steen Bendorf 2099 6404 [email protected]
Holdleder Claus Andersen 5178 7400 [email protected]
Holdleder Rudi Rasmussen 2176 8542 [email protected]
U15 Drenge Trinleder Tina Strand-Danielsen 5050 9044 [email protected]
U15 M2 Chef træner Rasmus Felipe Jul Lindemann 4076 4434 [email protected]
Assistent træner Andreas Brandt 2849 5533 [email protected]
U15 B Træner Mathias Lindenmayer 2712 6289 [email protected]
Træner Sebastian Laborne D. Hansen 3132 6779 [email protected]
U13 Drenge Trinleder Arne Wind 5129 3212 [email protected]
U13 Mester Chef træner Allan Esbensen 2625 7265 [email protected]
U13 B Træner Arne Wind 5129 3212 [email protected]
U12 Drenge
U12 drengene Trinleder Lars Dormann 2572 2519 [email protected]
U12 Drenge A1 Træner Kristoffer Dilbjerg 2982 7076 [email protected]
U12 Drenge A2 Træner Christian Grønvald 4011 8128 [email protected]
U12 C drenge Træner Markus Covarrubias 3136 5125 [email protected]
U12 drengene Holdleder Lasse Nielsen 7561 0570 [email protected]
U11 Drenge Trinleder Christian Skytte Nielsen 2252 6694 [email protected]
U11 Drenge   B Chef træner Nicklas Bentsen 4124 3839 [email protected]
U11 Drenge   B Træner Jens Stencel 2968 2900 [email protected]
U11 Drenge   B Træner Michael Thomsen 3066 5262 [email protected]
U 10 Drenge Trinleder Martin Kristensen 4114 3986 [email protected]
U10 drenge C Chef træner Martin Kristensen 4114 3986 [email protected]
U10 drenge B Træner Thomas Buchreitz 3119 0787 [email protected]
Assistent træner Robin Bjørnskov 2972 9987 [email protected]
Assistent træner Michael Enghøj 25331880 [email protected]
U 8 dr. – U 9 Dr. Trinleder Joan Franch 2243 8372 [email protected]
Chef træner Michael Bøgballe 2872 0476 [email protected]
Assistent Michael Teglgaard 5213 3384 [email protected]
Assistent Tobias Pold Refsgaard 5371 0014 [email protected]
Assistent Lui Wynne Strandgaard 5152 9703 [email protected]
Assistent Frederik Haugaard Steffensen 2445 4663 [email protected]
U 7 _________________ Trinleder Jan Hyrns Hansen 2789 7418 [email protected]
Træner Bo Volhøj 306514543 [email protected]
Træner Henrik Højlund 4178 0817 [email protected]
Træner Michael Enghøj 2533 1880 [email protected]
U 6 _________________ Trinleder Karin Kromann 2984 7060 [email protected]
Træner Simon Ernstsen 3028 3301 [email protected]
Træner Søren Skovsbøll 2016 7020 [email protected]
Træner Søren Bülow Frandsen 4081 0052 [email protected]
Træner Lisa Skalts 4029 0747 [email protected]
Træner Tom Knudsen 2753 0071 [email protected]
U 5 Trinleder
Træner Ole Nielsen 2229 1781 [email protected]
HSIK / SIK – Kvinder + Pigeungdom  
Kvindeserie Vest Chef træner Lasse Hedegård Rasmussen 20638110 [email protected]
Målmandstræner Allan Svendsen
Assistent træner Stig Knudsen 2720 2871 [email protected]
Sundhedssektion: Læge Anita R. Sørensen 2025 8210 [email protected]
U17 Piger Trinleder Vivian Schjøth 5192 6576 [email protected]
Trinleder Heidi Mortensen 2553 3425 [email protected]
U17 A Chef træner Anita R. Sørensen 2025 8210 [email protected]
Assistent træner Stig Knudsen 2720 2871 [email protected]
U 15 Piger Koordinator Arne Wind 5129 3212 [email protected]
Trinleder Kirsten Frederiksen 2266 5321 [email protected]
Trinleder Tine Agnes Larsen 6023 1976 [email protected]
U 15 piger Mester Cheftræner Gert Mogensen 2191 5975 [email protected]
U 15 piger B Træner Nikolaj Bæklund 27218060 [email protected]
U 15 piger B Træner Steen Christensen 2887 6324 [email protected]
U15 piger Målmandstræner Kim Olesen 2116 5248 [email protected]
U12 – U13 Piger Trinleder Diana Worm Agerschou 4080 2733 [email protected]
U 13 piger Mester – 8 m. Cheftræner Nikolaj Bæklund 27218060 [email protected]
Hjælpetræner Christine Revsbech 4232 8011 [email protected]
U 10 – U 11 Piger Trinleder
U 11 piger A – 8 m Cheftræner Steen Christensen 2887 6324 [email protected]
Holdleder Jakob Graversen 5363 0231 [email protected]
U 11 piger B – 8 m Holdleder Anne-Mette Warming 6122 3096 [email protected]
U 10 piger B – 5 m Holdleder Lisbeth Kragh-Hansen 2230 2819 [email protected]
Træner Frank Nielsen 2173 4546 [email protected]
Hjælpetræner Mathilde Frederiksen 2670 6432 [email protected]
Hjælpetræner Amalie Holm Linnet 3028 9709 [email protected]
U 7 – U 9 piger – 5 m Træner Jeppe Mølgaard 6065 8452
[email protected]
Hjælpetræner Katrine Poulsen 2615 0900 [email protected]
Hjælpetræner Alberte Poulsen 2713 0700 [email protected]
   
Kursusansvarlig: Mette Stern 3033 5795 [email protected]
Sommer afslutning Jan Hyrns Hansen 2789 7418 [email protected]
Ungdomsformand Verner Sørensen 3171 3413 [email protected]
Målmandstræner Kim Olesen 2116 5248 [email protected]
Sponsorudvalg: Verner Sørensen 3171 3413 [email protected]
Materialeudvalg: Gert Mogensen 2191 5975
Henning Tiedemann 2282 7533 [email protected]
Træningsdragter: Verner Sørensen 3171 3413 [email protected]
Ungdomskamp dommer Rimon Joni Nassori 2871 9915 [email protected]
Christian Grønvald 4011 8128 [email protected]
Kristoffer Dilbjerg 2982 7076 [email protected]
Lars Sørensen 2680 1035 [email protected]
Ved ændringer til guiden kontakt:   Poul Bach – [email protected] 22794440 [email protected]
Ungdomsformand Verner Sørensen 3171 3413 [email protected]
Udvalg Kenn Frederiksen 2086 9633 [email protected]
Udvalg Rudi Rasmussen 2176 8542 [email protected]
Cafeteria Verner Sørensen 3171 3413 [email protected]
 
 
Herre-senior: Serie 2 Cheftræner Hans Ebbesen 4168 7423 [email protected]
Serie 5  træner Ole Nielsen 2229 1781 [email protected]
Serie 5  træner Michael Trier 2541 6198 [email protected]
Super Old Boys Super Old Boys Jens Ole Brandt 2872 3735 [email protected]
Old Boys – JBU A Old Boys A  DBU Morten Trier 2790 9600 [email protected]
 Herrer-Senior  Gert Bentsen 22207426  [email protected]
 
SIK – drenge Ungdom  
U19 Drenge –
 Flyttet op til Senior
U17 Drenge Trinleder Kenn Frederiksen 2086 9633 [email protected]
U17 – serie 1 Chef træner Morten Andersen 4177 4761 [email protected]
U17 – serie 2 Chef træner Rimon Joni Nassori 2871 9915 [email protected]
Træner Steen Bendorf 2099 6404 [email protected]
Holdleder Claus Andersen 5178 7400 [email protected]
Holdleder Rudi Rasmussen 2176 8542 [email protected]
U15 Drenge Trinleder  Tina Strand-Danielsen 5050 9044 [email protected]
U15 Mester Chef træner Rasmus  Lindemann 4076 4434 [email protected]
Assistent træner  Andreas Brandt 2849 5533 [email protected]
U15 B Træner Mathias Lindenmayer 2712 6289 [email protected]
Træner Sebastian Laborne Hansen 3132 6779 [email protected]
U13  Drenge Trinleder Arne Wind 5129 3212 [email protected]
U13 Mester Chef træner  Kasper Lynge Pedersen 2752 1924 [email protected]
U13 B Træner Jesper Tryk 3027 8325 [email protected]
U12  Drenge Trinleder Søren Pertou 5043 1973 [email protected]
U12 afdelingen Leder Søren Pertou 5043 1973 [email protected]
U12 drenge C Træner Christian Østergård 2281 4499 [email protected]
Træner Casper Harding 6030 4141 [email protected]
Træner Markus Covarrubias  3136 5125 [email protected]
U12  A Drenge Træner Christian Grønvald 40118128 [email protected]
U12  A Drenge Træner Kristoffer Dilbjerg 2982 7076 [email protected]
U11  Drenge Trinleder Jesper Bausager 51340221 [email protected]
U11  Drenge Træner Nicklas Bentsen 4124 3839 [email protected]
U11  Drenge Træner Kristian Jørgensen 2011 0750 connie [email protected]
U 10  Drenge Trinleder Martin Kristensen 4114 3986 [email protected]
U10 drenge C Chef træner Martin Kristensen 4114 3986
[email protected]
U10 drenge B Træner Thomas Buchreitz 3119 0787 [email protected]
Assistent træner  Robin Bjørnskov 2972 9987 [email protected]
Assistent træner  Michael Enghøj 25331880 [email protected]
U 8 dr. – U 9  Dr. Trinleder Joan Franch 2243 8372 [email protected]
Chef træner Michael Bøgballe 2872 0476 [email protected]
Assistent Michael Teglgaard 5213 3384 [email protected]
Assistent Tobias Pold Refsgaard 5371 0014 [email protected]
Assistent Lui Wynne Strandgaard 5152 9703 [email protected]
Assistent Frederik Haugaard Steffensen 2445 4663 [email protected]
U 7 _________________ Trinleder Jan Hyrns Hansen 2789 7418 [email protected]
Træner Bo Volhøj  3065 1453 [email protected]
Træner Henrik Højlund 4178 0817 [email protected]
Træner Michael Enghøj 2533 1880 [email protected]
U 6 _________________ Trinleder Karin Kromann 2984 7060 [email protected]
Træner Simon Ernstsen 3028 3301 [email protected]
Træner Søren Skovsbøll 2016 7020 [email protected]
Træner Søren Bülow Frandsen 4081 0052 [email protected]
Træner Lisa Skalts 4029 0747 [email protected]
Træner Tom Knudsen 2753 0071 [email protected]
U 5   Trinleder
Træner Ole Nielsen 2099 1781 [email protected]
 00000000
HSIK / SIK – Kvinder + Pigeungdom  
Kvindeserie Vest Chef træner Lasse Hedegård Rasmussen 20638110 lassehr10052gmail.com
Målmandstræner Allan Svendsen
Assistent træner Stig Knudsen 2720 2871 [email protected]
Sundhedssektion: Læge  Anita R. Sørensen 2025 8210 [email protected]
U17 Piger Trinleder  Vivian Schjøth 5192 6576 [email protected]
Trinleder  Heidi Mortensen 2553 3425 [email protected]
U17 A Chef træner Anita R. Sørensen 2025 8210 [email protected]
Assistent træner Stig Knudsen 2720 2871 [email protected]
U 15 Piger Trinnet U 15 Pigerne [email protected]
Trinleder  Kirsten Frederiksen 2266 5321 [email protected]
Trinleder Tine Agnes Larsen 6023 1976 [email protected]
U 15 piger Mester Cheftræner
U 15 piger Mester Træner
U 15 piger B Træner
U 15 pigerne Målmandstræner Kim Olesen 2116 5248 [email protected]
 U12 – U13 Piger Trinleder Diana Worm Agerschou 4080 2733 [email protected]
U 13 piger Mester  – 8 m. Cheftræner Nikolaj Bæklund 27218060 [email protected]
U 12 piger A – 8 m Træner Steen Christensen 2887 6324 [email protected]
U 11 piger A – 8 m
U 11 piger B – 8 m
U8 – U9 – U 10-  Piger Trinleder Dorte Frandsen [email protected]
Trinleder Steen Christensen 2887 6324 [email protected]
U 10 piger B-1  – 5 m Træner Steen Christensen 2887 6324 [email protected]
U 10 piger B-2  – 5 m Hjælpetræner Cecilie Schjøth 5194 6576 [email protected]
U 9 piger    5 m Hjælpetræner Katrine Poulsen 2615 0900 [email protected]
U 8 piger  – Letøv. 5 m Hjælpetræner Alberte Poulsen 2713 0700 [email protected]
   
Kursusansvarlig: Mette Stern 3033 5795 [email protected]
Sommer afslutning Jan Hyrns Hansen 2789 7418 [email protected]
Ungdomsformand Verner Sørensen 3171 3413 [email protected]
Målmandstræner  Kim Olesen 2116 5248 [email protected]
Sponsorudvalg: Verner Sørensen 3171 3413 [email protected]
Materialeudvalg:  Gert Mogensen 2191 5975
Henning Tiedemann 2282 7533 [email protected]
Træningsdragter: Verner Sørensen 3171 3413 [email protected]
Ungdomskamp dommer Rimon Joni Nassori 2871 9915 [email protected]
Christian Grønvald 4011 8128 [email protected]
Kristoffer Dilbjerg 2982 7076 [email protected]
Lars Sørensen 2680 1035 [email protected]
Ved ændringer til guiden kontakt:    Poul Bach – [email protected] 22794440 [email protected]
SIK – Guiden  Opdateret d. 05.11.2014
Navn Mobil tlf. E-Mailadresse
Stensballe hallen: Stensballe hallen / Stadion 5158 9993 [email protected]
Møde-/ klublokale 5158 9993 [email protected]
Hal inspektør:  Finn Hansen 2228 8333 [email protected]
Kampfordeler: Poul Bach Nielsen 2279 4440 [email protected]
SIK – Hjemmekampe – bane og omklædning Kan følges på hjemmesiden: www.stensballeik.kamptavlen.dk/tavle
SIK   Hjemmesiden      www.stensballe-ik.dk
Hjemmeside klubansvarlig Poul Bach 2279 4440 [email protected]
Blå vogn: Jens Ole Brandt 2872 3735 [email protected]
Fodboldbestyrelsen:
Formand: Flemming Hansen 2028 7287 [email protected]
Næstformand: Rudi Rasmussen 2176 8542 [email protected]
Seniorformand Bjarne Schnohr 3051 7190 [email protected]
Kasserer: Vibeke Olesen 4053 8399 [email protected]
Ungdomsformand Verner Sørensen 3171 3413 [email protected]
Bestyrelsesmedlem Harry Kristensen 6063 8041 [email protected]
Bestyrelsesmedlem Christina Fuglsang 2891 9368 [email protected]
Supplant Gert Bentsen   2220 7426 [email protected]
Supplant Poul Bach Nielsen 2279 4440 [email protected]
Senior udvalg  Fodbold  www.sikfodbold.dk [email protected]
Seniorformand Bjarne Schnohr 3051 7190 [email protected]
Seniorudvalg Gert Bentsen   2220 7426 [email protected]
Seniorudvalg Poul Bach Nielsen 2279 4440 [email protected]
Seniorudvalg Thomas Kvist 4061 2660 [email protected]
Seniorudvalg Claus Holm 4020 4577 [email protected]
Seniorudvalg Jesper Christensen 2346 4685 [email protected]
Seniorudvalg Jens Ole Brandt 2872 3735 [email protected]
Seniorudvalg Morten Trier 2790 9600 [email protected]
Ungdomsudvalg  Fodbold 
Ungdomsformand Verner Sørensen 3171 3413 [email protected]
Udvalg Kenn Frederiksen 2086 9633 [email protected]
Udvalg Rudi Rasmussen 2176 8542 [email protected]
Cafeteria Verner Sørensen 3171 3413 [email protected]
 
 
Herre-senior: Serie 2 Cheftræner Hans Ebbesen 4168 7423 [email protected]
Serie 4  træner Ole Nielsen 2229 1781 [email protected]
Serie 5  træner Michael Trier 2541 6198 [email protected]
Super Old Boys Super Old Boys Jens Ole Brandt 2872 3735 [email protected]
Old Boys – JBU A Old Boys A  DBU Morten Trier 2790 9600 [email protected]
 
SIK – drenge Ungdom  
U19 Drenge Trinleder Bjarne Schnohr 3051 7190 [email protected]
U19 A – 1 Chef træner Rasmus Felipe Jul Lindemann 4076 4434 [email protected]
U19 A – 1 Assistens   Gert Bentsen 22 20 74 26 [email protected]
U17 Drenge Trinleder Kenn Frederiksen 2086 9633 [email protected]
U17 – serie 1 Chef træner Morten Andersen 4177 4761 [email protected]
U17 – serie 2 Chef træner Rimon Joni Nassori 2871 9915 [email protected]
Træner Steen Bendorf 2099 6404 [email protected]
Holdleder Claus Andersen 5178 7400 [email protected]
Holdleder Rudi Rasmussen 2176 8542 [email protected]
U15 Drenge Trinleder  Tina Strand-Danielsen 5050 9044 [email protected]
U15 A Chef træner Dan Lynge 2045 4199 [email protected]
Assistent træner  Flemming Nielsen 2138 2404 [email protected]
U15 B Træner Mathias Lindenmayer 2712 6289 [email protected]
Træner Sebastian Laborne D. Hansen 3132 6779 [email protected]
U13  Drenge Trinleder Lars Rasmussen 4060 0034 [email protected]
U13 Mester Chef træner  Kasper Lynge Pedersen 2752 1924 [email protected]
U13 A Træner Arne Wind 5129 3212 [email protected]
U13 B Træner Jesper Tryk 3027 8325 [email protected]
 0000 000000
U12  Drenge Trinleder Søren Pertou 5043 1973 [email protected]
U12 A-1 Cheftræner Søren Pertou 5043 1973 [email protected]
U12 A-2 Træner Christian Østergård 2281 4499 [email protected]
U12 C 1 Træner Casper Harding 6030 4141 [email protected]
Træner Markus Covarrubias  3136 5125 [email protected]
U11  Drenge Trinleder Jesper Bausager 5134 0221 [email protected]
U11  Drenge  B-1 Træner Christian Grønvald 4011 8128 [email protected]
U11  Drenge  B-2 Træner Kristoffer Dilbjerg 2982 7076 [email protected]
Træner Nicklas Bentsen 4124 3839 [email protected]
Træner Kristian Jørgensen 2011 0750 connie [email protected]
U 10  Drenge Trinleder Martin Kristensen 2057 2999 [email protected]
U10 drenge C Chef træner Martin Kristensen 2057 2999 [email protected]
U10 drenge B Træner Thomas Buchreitz 3119 0787 [email protected]
Assistent træner  Robin Bjørnskov 2972 9987 [email protected]
Assistent træner  Michael Enghøj 25331880 [email protected]
U 8 dr. – U 9  Dr. Trinleder Joan Franch 2243 8372 [email protected]
Chef træner Michael Bøgballe 2872 0476 [email protected]
Assistent Michael Teglgaard 5213 3384 [email protected]
Assistent Tobias Pold Refsgaard 5371 0014 [email protected]
Assistent Lui Wynne Strandgaard 5152 9703 [email protected]
Assistent Frederik Haugaard Steffensen 2445 4663 [email protected]
U 7 _________________ Trinleder Jan Hyrns Hansen 2789 7418 [email protected]
Træner Bo Volhøj  3065 1453 [email protected]
Træner Henrik Højlund 4178 0817 [email protected]
Træner Michael Enghøj 2533 1880 [email protected]
U 6 _________________ Trinleder Karin Kromann 2984 7060 [email protected]
Træner Simon Ernstsen 3028 3301 [email protected]
Træner Søren Skovsbøll 2016 7020 [email protected]
Træner Søren Bülow Frandsen 4081 0052 [email protected]
Træner Lisa Skalts 4029 0747 [email protected]
Træner Tom Knudsen 2753 0071 [email protected]
U 5   Trinleder Pernille Tinggård 40239615 [email protected]
Træner PernilleBøgballe 20995421 [email protected]
HSIK / SIK – Kvinder + Pigeungdom  
Kvindeserie Vest Chef træner Lasse Hedegård Rasmussen 20638110 [email protected]
Målmandstræner Allan Svendsen
Assistent træner Stig Knudsen 2720 2871 [email protected]
Sundhedssektion: Læge  Anita R. Sørensen 2025 8210 [email protected]
Kvinder – 7 mands Holdleder Pernille Bojsen 22320745 [email protected]
U17 Piger Trinleder  Vivian Schjøth 5192 6576 [email protected]
Trinleder  Heidi Mortensen 2553 3425 [email protected]
U17 A Chef træner Anita R. Sørensen 2025 8210 [email protected]
Assistent træner Stig Knudsen 2720 2871 [email protected]
U 15 Piger Trinnet U 15 Pigerne [email protected]
Trinleder  Kirsten Frederiksen 2266 5321 [email protected]
Trinleder Tine Agnes Larsen 6023 1976 [email protected]
U 15 piger Mester Cheftræner Bardh Jashari 6023 4069 [email protected]
U 15 piger Mester Træner Bardh  Ahmetaj 2328 0710 [email protected]
Målmandstræner Kim Olesen 2116 5248 [email protected]
U 15 piger B Træner Mathias Lindenmayer 2712 6289 [email protected]
U 15 piger B Træner Sebastian Laborne D. Hansen 3132 6779 [email protected]
 U12 – U13 Piger Trinleder Diana Worm Agerschou 4080 2733 [email protected]
U 13 piger Mester  – 8 m. Cheftræner Nikolaj Bæklund 27218060 [email protected]
U 12 piger A – 8 m Træner Steen Christensen 2887 6324 [email protected]
U 11 piger A – 8 m
U 11 piger B – 8 m
U8 – U9 – U 10-  Piger Trinleder Dorte Frandsen [email protected]
Trinleder Steen Christensen 2887 6324 [email protected]
U 10 piger B-1  – 5 m Træner Steen Christensen 2887 6324 [email protected]
U 10 piger B-2  – 5 m Hjælpetræner Cecilie Schjøth 5194 6576 [email protected]
U 9 piger    5 m Hjælpetræner Katrine Poulsen 2615 0900 [email protected]
U 8 piger  – Letøv. 5 m Hjælpetræner Alberte Poulsen 2713 0700 [email protected]
   
Kursusansvarlig: Mette Stern 3033 5795 [email protected]
Sommer afslutning Jan Hyrns Hansen 2789 7418 [email protected]
Ungdomsformand Verner Sørensen 3171 3413 [email protected]
Målmandstræner  Kim Olesen 2116 5248 [email protected]
Sponsorudvalg: Verner Sørensen 3171 3413 [email protected]
Materialeudvalg:  Gert Mogensen 2191 5975
Henning Tiedemann 2282 7533 [email protected]
Træningsdragter: Verner Sørensen 3171 3413 [email protected]
Ungdomskamp dommer Rimon Joni Nassori 2871 9915 [email protected]
Christian Grønvald 4011 8128 [email protected]
Kristoffer Dilbjerg 2982 7076 [email protected]
Lars Sørensen 2680 1035 [email protected]
Ved ændringer til guiden kontakt:    Poul Bach – [email protected] 22794440 [email protected]

Seniorudvalg