SIK – Guiden Opdateret d. 01.06.2015
Navn Mobil tlf. E-Mailadresse
Stensballe hallen: Stensballe hallen / Stadion 5158 9993 kufeh@horsens.dk
Møde-/ klublokale 5158 9993 kufeh@horsens.dk
Hal inspektør: Finn Hansen 2228 8333 kufeh@horsens.dk
Kampfordeler: Poul Bach Nielsen 2279 4440 mail@poulbach.net
SIK – Hjemmekampe – bane og omklædning Kan følges på hjemmesiden: www.stensballeik.kamptavlen.dk/tavle
SIK   Hjemmesiden – www.stensballe-ik.dk
Blå vogn: Jens Ole Brandt 2872 3735 brandt_job@post.tele.dk
Fodboldbestyrelsen:
Formand: Søren Knigge 2027 0637 soren@knigge.dk
Næstformand: Rudi Rasmussen 2176 8542 rudi.rasmussen@amcor-flexibles.com
Seniorformand Bjarne Schnohr 3051 7190 siksenior@gmail.com
Kasserer: Vibeke Olesen 4053 8399 mikael_vibeke@hotmail.com
Ungdomsformand Verner Sørensen 3171 3413 verner.sport@mail.dk
Bestyrelsesmedlem Harry Kristensen 6063 8041 hakbb@mail.tele.dk
Bestyrelsesmedlem Christina Fuglsang 2891 9368 nbm@stofanet.dk
Supplant Gert Bentsen 2220 7426 bentsen.gert@gmail.com
Supplant Kenn Frederiksen 2086 9633 kef@energimidt.dk
Senior udvalg Fodbold www.sikfodbold.dk siksenior@gmail.com
Seniorformand Bjarne Schnohr 3051 7190 siksenior@gmail.com
Seniorudvalg Gert Bentsen 2220 7426 bentsen.gert@gmail.com
Seniorudvalg Poul Bach Nielsen 2279 4440 mail@poulbach.net
Seniorudvalg Claus Holm 4020 4577 ch@dbb.as
Seniorudvalg Jens Ole Brandt 2872 3735 brandt_job@post.tele.dk
Seniorudvalg Morten Trier 2790 9600 trifa@stofanet
Ungdomsudvalg Fodbold
Ungdomskonsulent U12 – U19 drenge Arne Wind Andersen 5129 3212 awa@tucenter.dk
Ungdomsformand Verner Sørensen 3171 3413 verner.sport@mail.dk
Udvalg Kenn Frederiksen 2086 9633 kef@energimidt.dk
Udvalg Rudi Rasmussen 2176 8542 rudi.rasmussen@amcor-flexibles.com
Udvalg Steen Christensen 2887 6324 Steensik@gmail.com
Udvalg Jan Hyrns Hansen 2789 7418 hyrns@live.dk
Udvalg Tina Strand-Danielsen 6162 2052 Tinakstrand@gmail.com
Udvalg Claus Andersen 5178 7400 cmr@privat.dk
Udvalg Tina Strand-Danielsen 6162 2052 tinakstrand@gmail.com
Udvalg Gert Mogensen 2191 5975 gmo12345@yahoo.dk
Cafeteria Verner Sørensen 3171 3413 verner.sport@mail.dk
 
 
Herre-senior: Serie 2 Cheftræner Hans Ebbesen 4168 7423 hansebbesen@hotmail.dk
Serie 5-1 træner Ole Nielsen 2229 1781 ovn@carebrands.dk
Serie 5-2 træner Michael Trier 2541 6198 mikael.trier@dk.dsv.com
Serie 5-2 træner Marc Hansen 2859 2682 marc@stofanet.dk
Senior assistens Gert Bentsen 22 20 74 26 gb@danicapension.dk
Super Old Boys Super Old Boys Jens Ole Brandt 2872 3735 brandt_job@post.tele.dk
Old Boys – JBU A Old Boys A DBU Morten Trier 2790 9600 trifa@stofanet
 
SIK – drenge Ungdom  
U19 Drenge
U17 Drenge Trinleder Kenn Frederiksen 2086 9633 kef@energimidt.dk
U17 – serie 1 Chef træner Morten Andersen 4177 4761 morten88andersen@gmail.com
U17 – serie 2 Chef træner Rimon Joni Nassori 2871 9915 rimonjhonny@hotmail.com
Træner Steen Bendorf 2099 6404 bendorf@stofanet.dk
Holdleder Claus Andersen 5178 7400 cmr@privat.dk
Holdleder Rudi Rasmussen 2176 8542 rudi.rasmussen@amcor-flexibles.com
U15 Drenge Trinleder Tina Strand-Danielsen 5050 9044 tinakstrand@gmail.com
U15 M2 Chef træner Rasmus Felipe Jul Lindemann 4076 4434 rasmus-jul@hotmail.com
Assistent træner Andreas Brandt 2849 5533 andreasbrandt1990@gmail.com
U15 B Træner Mathias Lindenmayer 2712 6289 lindenmayer77@gmail.com
Træner Sebastian Laborne D. Hansen 3132 6779 seb.dencker@gmail.com
U13 Drenge Trinleder Arne Wind 5129 3212 awa@tucenter.dk
U13 Mester Chef træner Allan Esbensen 2625 7265 allanesbensen@stofanet.dk
U13 B Træner Arne Wind 5129 3212 awa@tucenter.dk
U12 Drenge
U12 drengene Trinleder Lars Dormann 2572 2519 dormann.lars@gmail.com
U12 Drenge A1 Træner Kristoffer Dilbjerg 2982 7076 dilbjerg96@hotmail.com
U12 Drenge A2 Træner Christian Grønvald 4011 8128 christiangroenvald@gmail.com
U12 C drenge Træner Markus Covarrubias 3136 5125 flores@stofanet.dk
U12 drengene Holdleder Lasse Nielsen 7561 0570 lasseni@privat.dk
U11 Drenge Trinleder Christian Skytte Nielsen 2252 6694 c.skytte@jubii.dk
U11 Drenge   B Chef træner Nicklas Bentsen 4124 3839 nicklastheodorbentsen@hotmail.com
U11 Drenge   B Træner Jens Stencel 2968 2900 js@elitemiljoe.dk
U11 Drenge   B Træner Michael Thomsen 3066 5262 michaelbirkoe@gmail.com
U 10 Drenge Trinleder Martin Kristensen 4114 3986 risengaard53@gmail.com
U10 drenge C Chef træner Martin Kristensen 4114 3986 risengaard53@gmail.com
U10 drenge B Træner Thomas Buchreitz 3119 0787 fam.buchreitz@live.dk
Assistent træner Robin Bjørnskov 2972 9987 anetteogrobin@profibermail.dk
Assistent træner Michael Enghøj 25331880 me@privat.dk
U 8 dr. – U 9 Dr. Trinleder Joan Franch 2243 8372 joanfranch69@gmail.com
Chef træner Michael Bøgballe 2872 0476 flink4000@yahoo.com
Assistent Michael Teglgaard 5213 3384 michael.teglgaard@danbolig.dk
Assistent Tobias Pold Refsgaard 5371 0014 Tubpold@gmail.com
Assistent Lui Wynne Strandgaard 5152 9703 lui.strandgaard@gmail.com
Assistent Frederik Haugaard Steffensen 2445 4663 husoddevej6@gmail.com
U 7 _________________ Trinleder Jan Hyrns Hansen 2789 7418 hyrns@live.dk
Træner Bo Volhøj 306514543 bev@topdanmark.dk
Træner Henrik Højlund 4178 0817 hho@energimidt.dk
Træner Michael Enghøj 2533 1880 me@privat.dk
U 6 _________________ Trinleder Karin Kromann 2984 7060 karin.kromann@me.com
Træner Simon Ernstsen 3028 3301 simonernstsen@gmail.com
Træner Søren Skovsbøll 2016 7020 ss@innovater.dk
Træner Søren Bülow Frandsen 4081 0052 sf@bhfgruppen.dk
Træner Lisa Skalts 4029 0747 lisaskalts@yahoo.dk
Træner Tom Knudsen 2753 0071 tkn44@hotmail.com
U 5 Trinleder
Træner Ole Nielsen 2229 1781 ovn@carebrands.dk
HSIK / SIK – Kvinder + Pigeungdom  
Kvindeserie Vest Chef træner Lasse Hedegård Rasmussen 20638110 lassehr1005@gmail.com
Målmandstræner Allan Svendsen
Assistent træner Stig Knudsen 2720 2871 sbknudsen81@icloud.com
Sundhedssektion: Læge Anita R. Sørensen 2025 8210 anitarath25@gmail.com
U17 Piger Trinleder Vivian Schjøth 5192 6576 fam.schjoth@gmail.com
Trinleder Heidi Mortensen 2553 3425 agerbakken18@gmail.com
U17 A Chef træner Anita R. Sørensen 2025 8210 anitarath@stofanet.dk
Assistent træner Stig Knudsen 2720 2871 sbknudsen81@icloud.com
U 15 Piger Koordinator Arne Wind 5129 3212 awa@tucenter.dk
Trinleder Kirsten Frederiksen 2266 5321 kirstenbrian@hotmail.com
Trinleder Tine Agnes Larsen 6023 1976 tineagnes@gmail.com
U 15 piger Mester Cheftræner Gert Mogensen 2191 5975 gmo12345@yahoo.dk
U 15 piger B Træner Nikolaj Bæklund 27218060 beaklund@gmail.com
U 15 piger B Træner Steen Christensen 2887 6324 SteenSIK@gmail.com
U15 piger Målmandstræner Kim Olesen 2116 5248 kimreedtzolesen@gmail.com
U12 – U13 Piger Trinleder Diana Worm Agerschou 4080 2733 agerschou@os.dk
U 13 piger Mester – 8 m. Cheftræner Nikolaj Bæklund 27218060 beaklund@gmail.com
Hjælpetræner Christine Revsbech 4232 8011 Christine_Revsbech@hotmail.dk
U 10 – U 11 Piger Trinleder
U 11 piger A – 8 m Cheftræner Steen Christensen 2887 6324 SteenSIK@gmail.com
Holdleder Jakob Graversen 5363 0231 jakob@familiengravesen.dk
U 11 piger B – 8 m Holdleder Anne-Mette Warming 6122 3096 chram@stofanet.dk
U 10 piger B – 5 m Holdleder Lisbeth Kragh-Hansen 2230 2819 lisbethkraghhansen@gmail.com
Træner Frank Nielsen 2173 4546 frank.Nielsen@amcor.com
Hjælpetræner Mathilde Frederiksen 2670 6432 thildef@hotmail.com
Hjælpetræner Amalie Holm Linnet 3028 9709 Amalieholmlinnet@gmail.com
U 7 – U 9 piger – 5 m Træner Jeppe Mølgaard 6065 8452
jeppe.molgaard@gmail.com
Hjælpetræner Katrine Poulsen 2615 0900 poulsenpiger@stofanet.dk
Hjælpetræner Alberte Poulsen 2713 0700 poulsenpiger@stofanet.dk
   
Kursusansvarlig: Mette Stern 3033 5795 mettesternsik@hotmail.com
Sommer afslutning Jan Hyrns Hansen 2789 7418 hyrns@live.dk
Ungdomsformand Verner Sørensen 3171 3413 verner.sport@mail.dk
Målmandstræner Kim Olesen 2116 5248 kimreedtzolesen@gmail.com
Sponsorudvalg: Verner Sørensen 3171 3413 verner.sport@mail.dk
Materialeudvalg: Gert Mogensen 2191 5975
Henning Tiedemann 2282 7533 H_tiedeamnn@energimail.dk
Træningsdragter: Verner Sørensen 3171 3413 verner.sport@mail.dk
Ungdomskamp dommer Rimon Joni Nassori 2871 9915 rimonjohnny@hotmail.com
Christian Grønvald 4011 8128 gronvald@stofanet.dk
Kristoffer Dilbjerg 2982 7076 dilbjerg96@hotmail.com
Lars Sørensen 2680 1035 lamis@stofanet.dk
Ved ændringer til guiden kontakt:   Poul Bach – mail@poulbach.net 22794440 mail@poulbach.net
Ungdomsformand Verner Sørensen 3171 3413 verner.sport@mail.dk
Udvalg Kenn Frederiksen 2086 9633 kef@energimidt.dk
Udvalg Rudi Rasmussen 2176 8542 rudi.rasmussen@amcor-flexibles.com
Cafeteria Verner Sørensen 3171 3413 verner.sport@mail.dk
 
 
Herre-senior: Serie 2 Cheftræner Hans Ebbesen 4168 7423 hansebbesen@hotmail.dk
Serie 5  træner Ole Nielsen 2229 1781 ovn@carebrands.dk
Serie 5  træner Michael Trier 2541 6198 Michael.trier@dk.dsv.com
Super Old Boys Super Old Boys Jens Ole Brandt 2872 3735 brandt_job@post.tele.dk
Old Boys – JBU A Old Boys A  DBU Morten Trier 2790 9600 trifa@stofanet
 Herrer-Senior  Gert Bentsen 22207426  gb@danicapension.dk
 
SIK – drenge Ungdom  
U19 Drenge –
 Flyttet op til Senior
U17 Drenge Trinleder Kenn Frederiksen 2086 9633 kef@energimidt.dk
U17 – serie 1 Chef træner Morten Andersen 4177 4761 morten88andersen@gmail.com
U17 – serie 2 Chef træner Rimon Joni Nassori 2871 9915 rimonjhonny@hotmail.com
Træner Steen Bendorf 2099 6404 bendorf@stofanet.dk
Holdleder Claus Andersen 5178 7400 cmr@privat.dk
Holdleder Rudi Rasmussen 2176 8542 rudi.rasmussen@amcor-flexibles.com
U15 Drenge Trinleder  Tina Strand-Danielsen 5050 9044 tinakstrand@gmail.com
U15 Mester Chef træner Rasmus  Lindemann 4076 4434 rasmus-jul@hotmail.com
Assistent træner  Andreas Brandt 2849 5533 andreasbrandt1990@gmail.com
U15 B Træner Mathias Lindenmayer 2712 6289 lindenmayer77@gmail.com
Træner Sebastian Laborne Hansen 3132 6779 seb.dencker@gmail.com
U13  Drenge Trinleder Arne Wind 5129 3212 awa@tucenter.dk
U13 Mester Chef træner  Kasper Lynge Pedersen 2752 1924 xxlyngexx@hotmail.com
U13 B Træner Jesper Tryk 3027 8325 lythjecool@hotmail.com
U12  Drenge Trinleder Søren Pertou 5043 1973 soerenpertou@gmail.com
U12 afdelingen Leder Søren Pertou 5043 1973 soerenpertou@gmail.com
U12 drenge C Træner Christian Østergård 2281 4499 christianoester@live.dk
Træner Casper Harding 6030 4141 chs@northerngreens.dk
Træner Markus Covarrubias  3136 5125 flores@stofanet.dk
U12  A Drenge Træner Christian Grønvald 40118128 gronvald@stofanet.dk
U12  A Drenge Træner Kristoffer Dilbjerg 2982 7076 dilbjerg96@hotmail.com
U11  Drenge Trinleder Jesper Bausager 51340221 sikdrenge04@gmail.com
U11  Drenge Træner Nicklas Bentsen 4124 3839 nicklastheodorbentsen@hotmail.com
U11  Drenge Træner Kristian Jørgensen 2011 0750 connie john@mail.dk
U 10  Drenge Trinleder Martin Kristensen 4114 3986 risengaard53@gmail.com
U10 drenge C Chef træner Martin Kristensen 4114 3986
risengaard53@gmail.com
U10 drenge B Træner Thomas Buchreitz 3119 0787 fam.buchreitz@live.dk
Assistent træner  Robin Bjørnskov 2972 9987 anetteogrobin@profibermail.dk
Assistent træner  Michael Enghøj 25331880 me@privat.dk
U 8 dr. – U 9  Dr. Trinleder Joan Franch 2243 8372 joanfranch69@gmail.com
Chef træner Michael Bøgballe 2872 0476 flink4000@yahoo.com
Assistent Michael Teglgaard 5213 3384 michael.teglgaard@danbolig.dk
Assistent Tobias Pold Refsgaard 5371 0014 Tubpold@gmail.com
Assistent Lui Wynne Strandgaard 5152 9703 lui.strandgaard@gmail.com
Assistent Frederik Haugaard Steffensen 2445 4663 husoddevej6@gmail.com
U 7 _________________ Trinleder Jan Hyrns Hansen 2789 7418 hyrns@live.dk
Træner Bo Volhøj  3065 1453 bev@topdanmark.dk
Træner Henrik Højlund 4178 0817 hho@energimidt.dk
Træner Michael Enghøj 2533 1880 me@privat.dk
U 6 _________________ Trinleder Karin Kromann 2984 7060 karin.kromann@me.com
Træner Simon Ernstsen 3028 3301 simonernstsen@gmail.com
Træner Søren Skovsbøll 2016 7020 ss@innovater.dk
Træner Søren Bülow Frandsen 4081 0052 sf@bhfgruppen.dk
Træner Lisa Skalts 4029 0747 lisaskalts@yahoo.dk
Træner Tom Knudsen 2753 0071 tkn44@hotmail.com
U 5   Trinleder
Træner Ole Nielsen 2099 1781 ovn@carebrands.dk
 00000000
HSIK / SIK – Kvinder + Pigeungdom  
Kvindeserie Vest Chef træner Lasse Hedegård Rasmussen 20638110 lassehr10052gmail.com
Målmandstræner Allan Svendsen
Assistent træner Stig Knudsen 2720 2871 sbknudsen81@icloud.com
Sundhedssektion: Læge  Anita R. Sørensen 2025 8210 anitarath25@gmail.com
U17 Piger Trinleder  Vivian Schjøth 5192 6576 fam.schjoth@gmail.com
Trinleder  Heidi Mortensen 2553 3425 agerbakken18@gmail.com
U17 A Chef træner Anita R. Sørensen 2025 8210 anitarath25@gmail.com
Assistent træner Stig Knudsen 2720 2871 sbknudsen81@icloud.com
U 15 Piger Trinnet U 15 Pigerne sikpiger01@gmail.com
Trinleder  Kirsten Frederiksen 2266 5321 kirstenbrian@hotmail.com
Trinleder Tine Agnes Larsen 6023 1976 tineagnes@gmail.com
U 15 piger Mester Cheftræner
U 15 piger Mester Træner
U 15 piger B Træner
U 15 pigerne Målmandstræner Kim Olesen 2116 5248 kimreedtzolesen@gmail.com
 U12 – U13 Piger Trinleder Diana Worm Agerschou 4080 2733 agerschou@os.dk
U 13 piger Mester  – 8 m. Cheftræner Nikolaj Bæklund 27218060 beaklund@gmail.com
U 12 piger A – 8 m Træner Steen Christensen 2887 6324 SteenSIK@gmail.com
U 11 piger A – 8 m
U 11 piger B – 8 m
U8 – U9 – U 10-  Piger Trinleder Dorte Frandsen df@baze.dk
Trinleder Steen Christensen 2887 6324 SteenSIK@gmail.com
U 10 piger B-1  – 5 m Træner Steen Christensen 2887 6324 SteenSIK@gmail.com
U 10 piger B-2  – 5 m Hjælpetræner Cecilie Schjøth 5194 6576 fam.schjoth@gmail.com
U 9 piger    5 m Hjælpetræner Katrine Poulsen 2615 0900 poulsenpiger@stofanet.dk
U 8 piger  – Letøv. 5 m Hjælpetræner Alberte Poulsen 2713 0700 poulsenpiger@stofanet.dk
   
Kursusansvarlig: Mette Stern 3033 5795 mettesternsik@hotmail.com
Sommer afslutning Jan Hyrns Hansen 2789 7418 hyrns@live.dk
Ungdomsformand Verner Sørensen 3171 3413 verner.sport@mail.dk
Målmandstræner  Kim Olesen 2116 5248 kimreedtzolesen@gmail.com
Sponsorudvalg: Verner Sørensen 3171 3413 verner.sport@mail.dk
Materialeudvalg:  Gert Mogensen 2191 5975
Henning Tiedemann 2282 7533 H_tiedeamnn@energimail.dk
Træningsdragter: Verner Sørensen 3171 3413 verner.sport@mail.dk
Ungdomskamp dommer Rimon Joni Nassori 2871 9915 rimonjohnny@hotmail.com
Christian Grønvald 4011 8128 gronvald@stofanet.dk
Kristoffer Dilbjerg 2982 7076 dilbjerg96@hotmail.com
Lars Sørensen 2680 1035 lamis@stofanet.dk
Ved ændringer til guiden kontakt:    Poul Bach – mail@poulbach.net 22794440 mail@poulbach.net
SIK – Guiden  Opdateret d. 05.11.2014
Navn Mobil tlf. E-Mailadresse
Stensballe hallen: Stensballe hallen / Stadion 5158 9993 kufeh@horsens.dk
Møde-/ klublokale 5158 9993 kufeh@horsens.dk
Hal inspektør:  Finn Hansen 2228 8333 kufeh@horsens.dk
Kampfordeler: Poul Bach Nielsen 2279 4440 mail@poulbach.net
SIK – Hjemmekampe – bane og omklædning Kan følges på hjemmesiden: www.stensballeik.kamptavlen.dk/tavle
SIK   Hjemmesiden      www.stensballe-ik.dk
Hjemmeside klubansvarlig Poul Bach 2279 4440 mail@poulbach.net
Blå vogn: Jens Ole Brandt 2872 3735 brandt_job@post.tele.dk
Fodboldbestyrelsen:
Formand: Flemming Hansen 2028 7287 fvh.mfh@mail.dk
Næstformand: Rudi Rasmussen 2176 8542 rudi.rasmussen@amcor-flexibles.com
Seniorformand Bjarne Schnohr 3051 7190 siksenior@gmail.com
Kasserer: Vibeke Olesen 4053 8399 mikael_vibeke@hotmail.com
Ungdomsformand Verner Sørensen 3171 3413 verner.sport@mail.dk
Bestyrelsesmedlem Harry Kristensen 6063 8041 hakbb@mail.tele.dk
Bestyrelsesmedlem Christina Fuglsang 2891 9368 nbm@stofanet.dk
Supplant Gert Bentsen   2220 7426 bentsen.gert@gmail.com
Supplant Poul Bach Nielsen 2279 4440 mail@poulbach.net
Senior udvalg  Fodbold  www.sikfodbold.dk siksenior@gmail.com
Seniorformand Bjarne Schnohr 3051 7190 siksenior@gmail.com
Seniorudvalg Gert Bentsen   2220 7426 bentsen.gert@gmail.com
Seniorudvalg Poul Bach Nielsen 2279 4440 mail@poulbach.net
Seniorudvalg Thomas Kvist 4061 2660 tbkvist@hotmail.dk
Seniorudvalg Claus Holm 4020 4577 ch@dbb.as
Seniorudvalg Jesper Christensen 2346 4685 jl@familie.tele.dk
Seniorudvalg Jens Ole Brandt 2872 3735 brandt_job@post.tele.dk
Seniorudvalg Morten Trier 2790 9600 trifa@stofanet
Ungdomsudvalg  Fodbold 
Ungdomsformand Verner Sørensen 3171 3413 verner.sport@mail.dk
Udvalg Kenn Frederiksen 2086 9633 kef@energimidt.dk
Udvalg Rudi Rasmussen 2176 8542 rudi.rasmussen@amcor-flexibles.com
Cafeteria Verner Sørensen 3171 3413 verner.sport@mail.dk
 
 
Herre-senior: Serie 2 Cheftræner Hans Ebbesen 4168 7423 hansebbesen@hotmail.dk
Serie 4  træner Ole Nielsen 2229 1781 ovn@carebrands.dk
Serie 5  træner Michael Trier 2541 6198 Michael.trier@dk.dsv.com
Super Old Boys Super Old Boys Jens Ole Brandt 2872 3735 brandt_job@post.tele.dk
Old Boys – JBU A Old Boys A  DBU Morten Trier 2790 9600 trifa@stofanet
 
SIK – drenge Ungdom  
U19 Drenge Trinleder Bjarne Schnohr 3051 7190 siksenior@gmail.com
U19 A – 1 Chef træner Rasmus Felipe Jul Lindemann 4076 4434 rasmus-jul@hotmail.com
U19 A – 1 Assistens   Gert Bentsen 22 20 74 26 gb@danicapension.dk
U17 Drenge Trinleder Kenn Frederiksen 2086 9633 kef@energimidt.dk
U17 – serie 1 Chef træner Morten Andersen 4177 4761 morten88andersen@gmail.com
U17 – serie 2 Chef træner Rimon Joni Nassori 2871 9915 rimonjhonny@hotmail.com
Træner Steen Bendorf 2099 6404 bendorf@stofanet.dk
Holdleder Claus Andersen 5178 7400 cmr@privat.dk
Holdleder Rudi Rasmussen 2176 8542 rudi.rasmussen@amcor-flexibles.com
U15 Drenge Trinleder  Tina Strand-Danielsen 5050 9044 tinakstrand@gmail.com
U15 A Chef træner Dan Lynge 2045 4199 Danhif@Yahoo.dk
Assistent træner  Flemming Nielsen 2138 2404 flvn@adr.dk
U15 B Træner Mathias Lindenmayer 2712 6289 lindenmayer77@gmail.com
Træner Sebastian Laborne D. Hansen 3132 6779 seb.dencker@gmail.com
U13  Drenge Trinleder Lars Rasmussen 4060 0034 dagnaesalle86@msn.com
U13 Mester Chef træner  Kasper Lynge Pedersen 2752 1924 xxlyngexx@hotmail.com
U13 A Træner Arne Wind 5129 3212 awa@tucenter.dk
U13 B Træner Jesper Tryk 3027 8325 lythjecool@hotmail.com
 0000 000000
U12  Drenge Trinleder Søren Pertou 5043 1973 soerenpertou@gmail.com
U12 A-1 Cheftræner Søren Pertou 5043 1973 soerenpertou@gmail.com
U12 A-2 Træner Christian Østergård 2281 4499 christianoester@live.dk
U12 C 1 Træner Casper Harding 6030 4141 chs@northerngreens.dk
Træner Markus Covarrubias  3136 5125 flores@stofanet.dk
U11  Drenge Trinleder Jesper Bausager 5134 0221 sikdrenge04@gmail.com
U11  Drenge  B-1 Træner Christian Grønvald 4011 8128 gronvald@stofanet.dk
U11  Drenge  B-2 Træner Kristoffer Dilbjerg 2982 7076 dilbjerg96@hotmail.com
Træner Nicklas Bentsen 4124 3839 nicklastheodorbentsen@hotmail.com
Træner Kristian Jørgensen 2011 0750 connie john@mail.dk
U 10  Drenge Trinleder Martin Kristensen 2057 2999 risengaard53@gmail.com
U10 drenge C Chef træner Martin Kristensen 2057 2999 risengaard53@gmail.com
U10 drenge B Træner Thomas Buchreitz 3119 0787 fam.buchreitz@live.dk
Assistent træner  Robin Bjørnskov 2972 9987 anetteogrobin@profibermail.dk
Assistent træner  Michael Enghøj 25331880 me@privat.dk
U 8 dr. – U 9  Dr. Trinleder Joan Franch 2243 8372 joanfranch69@gmail.com
Chef træner Michael Bøgballe 2872 0476 flink4000@yahoo.com
Assistent Michael Teglgaard 5213 3384 michael.teglgaard@danbolig.dk
Assistent Tobias Pold Refsgaard 5371 0014 Tubpold@gmail.com
Assistent Lui Wynne Strandgaard 5152 9703 lui.strandgaard@gmail.com
Assistent Frederik Haugaard Steffensen 2445 4663 husoddevej6@gmail.com
U 7 _________________ Trinleder Jan Hyrns Hansen 2789 7418 hyrns@live.dk
Træner Bo Volhøj  3065 1453 bev@topdanmark.dk
Træner Henrik Højlund 4178 0817 hho@energimidt.dk
Træner Michael Enghøj 2533 1880 me@privat.dk
U 6 _________________ Trinleder Karin Kromann 2984 7060 karin.kromann@me.com
Træner Simon Ernstsen 3028 3301 simonernstsen@gmail.com
Træner Søren Skovsbøll 2016 7020 ss@innovater.dk
Træner Søren Bülow Frandsen 4081 0052 sf@bhfgruppen.dk
Træner Lisa Skalts 4029 0747 lisaskalts@yahoo.dk
Træner Tom Knudsen 2753 0071 tkn44@hotmail.com
U 5   Trinleder Pernille Tinggård 40239615 pernilletinggaard@gmail.com
Træner PernilleBøgballe 20995421 pernilleilsoebogballe@yahoo.dk
HSIK / SIK – Kvinder + Pigeungdom  
Kvindeserie Vest Chef træner Lasse Hedegård Rasmussen 20638110 lasse.hr@stofanet.dk
Målmandstræner Allan Svendsen
Assistent træner Stig Knudsen 2720 2871 sbknudsen81@icloud.com
Sundhedssektion: Læge  Anita R. Sørensen 2025 8210 anitarath@stofanet.dk
Kvinder – 7 mands Holdleder Pernille Bojsen 22320745 bojsenjensen@hotmail.com
U17 Piger Trinleder  Vivian Schjøth 5192 6576 fam.schjoth@gmail.com
Trinleder  Heidi Mortensen 2553 3425 agerbakken18@gmail.com
U17 A Chef træner Anita R. Sørensen 2025 8210 anitarath@stofanet.dk
Assistent træner Stig Knudsen 2720 2871 sbknudsen81@icloud.com
U 15 Piger Trinnet U 15 Pigerne sikpiger01@gmail.com
Trinleder  Kirsten Frederiksen 2266 5321 kirstenbrian@hotmail.com
Trinleder Tine Agnes Larsen 6023 1976 tineagnes@gmail.com
U 15 piger Mester Cheftræner Bardh Jashari 6023 4069 bardhjashari@hotmail.com
U 15 piger Mester Træner Bardh  Ahmetaj 2328 0710 bardh_AHMETAJ@hotmail.com
Målmandstræner Kim Olesen 2116 5248 kimreedtzolesen@gmail.com
U 15 piger B Træner Mathias Lindenmayer 2712 6289 lindenmayer77@gmail.com
U 15 piger B Træner Sebastian Laborne D. Hansen 3132 6779 seb.dencker@gmail.com
 U12 – U13 Piger Trinleder Diana Worm Agerschou 4080 2733 agerschou@os.dk
U 13 piger Mester  – 8 m. Cheftræner Nikolaj Bæklund 27218060 beaklund@gmail.com
U 12 piger A – 8 m Træner Steen Christensen 2887 6324 SteenSIK@gmail.com
U 11 piger A – 8 m
U 11 piger B – 8 m
U8 – U9 – U 10-  Piger Trinleder Dorte Frandsen df@baze.dk
Trinleder Steen Christensen 2887 6324 SteenSIK@gmail.com
U 10 piger B-1  – 5 m Træner Steen Christensen 2887 6324 SteenSIK@gmail.com
U 10 piger B-2  – 5 m Hjælpetræner Cecilie Schjøth 5194 6576 fam.schjoth@gmail.com
U 9 piger    5 m Hjælpetræner Katrine Poulsen 2615 0900 poulsenpiger@stofanet.dk
U 8 piger  – Letøv. 5 m Hjælpetræner Alberte Poulsen 2713 0700 poulsenpiger@stofanet.dk
   
Kursusansvarlig: Mette Stern 3033 5795 mettesternsik@hotmail.com
Sommer afslutning Jan Hyrns Hansen 2789 7418 hyrns@live.dk
Ungdomsformand Verner Sørensen 3171 3413 verner.sport@mail.dk
Målmandstræner  Kim Olesen 2116 5248 kimreedtzolesen@gmail.com
Sponsorudvalg: Verner Sørensen 3171 3413 verner.sport@mail.dk
Materialeudvalg:  Gert Mogensen 2191 5975
Henning Tiedemann 2282 7533 H_tiedeamnn@energimail.dk
Træningsdragter: Verner Sørensen 3171 3413 verner.sport@mail.dk
Ungdomskamp dommer Rimon Joni Nassori 2871 9915 rimonjohnny@hotmail.com
Christian Grønvald 4011 8128 gronvald@stofanet.dk
Kristoffer Dilbjerg 2982 7076 dilbjerg96@hotmail.com
Lars Sørensen 2680 1035 lamis@stofanet.dk
Ved ændringer til guiden kontakt:    Poul Bach – mail@poulbach.net 22794440 mail@poulbach.net

Seniorudvalg